Net als de rest van het land richten ook wij onze dienstverlening de komende drie weken anders in vanwege het COVID-19 coronavirus. Natuurlijk proberen we onze adviesgesprekken, begeleidingen en assessments zo goed mogelijk door te laten gaan. Daarbij beperken we echter de face-to-face-contacten zoveel als mogelijk. Dit om de verspreiding van het virus in te dammen en om de veiligheid van onze medewerkers en cliënten te beschermen.
Per afspraak beoordelen we samen met jou als opdrachtgever of cliënt of deze (video)telefonisch kan.
Onze assessments zijn momenteel volledig online. Hoe dit in zijn werk gaat kun je lezen op onze pagina over online assessments.
We houden de berichtgeving van het RIVM en de GGD goed in de gaten. Waar van toepassing passen we onze dienstverlening direct aan op geadviseerde maatregelen. Lees voor meer informatie dit artikel met veelgestelde vragen over corona en onze dienstverlening.
Alvast dank voor je begrip en wij wensen iedereen veel sterkte toe in deze roerige tijden!
Met vriendelijke groet,
Het Dijk & Van Emmerik-team